Eğitim Başvurusu

Eğitim Başvurusu | ANB DanışmanlıkEğitim başvurusu yapmadan önce lütfen ANB'den ilgili eğitim hakkında kontenjan bilgisi alınız.

BAŞVURU İŞLEMLERİ: ANB hesabına ilgili eğitime ait ücret (eğer, +KDV belirtilmiş ise, belirtilen ücrete KDV eklenerek) yatırılmalı ve Eğitim başvuru ve kayıt formu ile birlikte ücretin yatırıldığını gösteren dekont ilgili eğitimden önce ANB'ye mail (info@anbdanismanlik.com ) veya faks (0262 323 90 95 ) ile ulaştırılmalıdır.

Eğitim ücretlerimize öğle yemeği, ikramlar, eğitim dokümanları ve sertifika dahildir. Yatırdığınız ücretin (Havale/EFT) açıklama bölümüne, başvuru yapmak istediğiniz eğitimin adını belirtiniz. Ücret yatırmadan önce aşağıda yer alan indirim seçeneklerini inceleyiniz.

Eğitim ve Personel Belgelendirme
ANB Danışmanlık; Eğitim ve Personel Belgelendirme departmanı ile kişi ve kuruluşların ihtiyaç duyduğu konularda genel katılıma açık ve kurum içi eğitimler düzenlemektedir.

ANB eğitimlerinde temel kriter; katılımcıların eğitim için ayırdıkları zamanın ve ödedikleri ücretin karşılığını ve daha fazlasını en ince ayrıntısına kadar sunabilmektir. Bu amaçla ANB, bütün eğitimlerinde eğitim kalitesini etkileyen tüm süreçleri kontrol altında tutmakta; daha sonra bu süreçleri ölçmekte ve elde edilen veriler doğrultusunda eğitimin bütün süreçlerini iyileştirmektedir. Üst düzeyde eğitim kalitesi ile anılmak gibi güçlü bir vizyonla hareket eden kuruluşumuz, katılımcılardan gelen geri beslemelerin tümünü değerlendirmekte ve size, her düzenlenen eğitim sonrasında bir adım daha ileri düzeye taşınmış hizmet sunmayı arzulamaktadır.

Eğitim Başvuru Formu İçin Tıklayınız...
?