Yönetici Mesajı

Yönetici Mesajı | ANB DanışmanlıkSevinçleriyle hüzünleriyle bir yılı daha geride bırakırken, yeni ümit ve beklentiler içerisinde yeni bir yıla kavuşmanın mutluluğu ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. 

Her yeni yıl getirdiği iyimserlik ortamıyla, insanların geleceğe dönük umutlarını ve beklentilerini artırırken, geçen bir yılın muhasebesinin yapılarak, yeni yıla ilişkin yol haritasının belirlenmesi ve planlamaların yapılmasına da imkan sağlamaktadır.

Her ne kadar bütün dünyada görülen Covid-19 salgını ve Ülkemizde yaşanan doğal afetler dolayısıyla 2020 yılından kalan bir karamsarlık ortamı oluşsa da, ilk adımlarını attığımız 2021 yılından umut ve beklentilerimizi canlı tutarak, Cumhuriyetimizin 100. Yılı olan 2023 hedeflerine doğru Devlet olarak emin adımlarla ilerleyişimizi sürdürüyoruz. 2020 yılı içerisinde gerek enerji alanında,gerekse savunma sanayi alanında atılan yerli ve milli teknoloji hamleleri bu ilerleyişin en somut örnekleridir.

Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, 2021 yılının ülkemiz’e hayırlar getirmesini temenni ediyorum.


?