Kurumsal
Yönetim Sistemleri
Ürün Belgelendirme
Eğitimlerimiz
Kurumsal Danışmanlık
Web Tasarım
Marka Tescili
Referanslarımız
Duyurular&Haberler
İletişim
 
Anasayfa Site Haritası ANB Mail

ANB DANIŞMANLIK YÜKSELEN DEĞERLERDE

ANB DANIŞMANLIK YÜKSELEN DEĞERLERDE

 

YAŞAM EKİ | ‘ANB ADIMIZ, KALİTE FARKIMIZ…’
‘ANB adımız, kalite farkımız…’
27 Mayıs 2011, Cuma - 15:33
Sevgili Yükselen Değerler müdavimi okurlarımız; Yaklaşık 17 aydır hiç ara vermeden sizlere her hafta bir işverenimizi çeşitli yönlerini ele alarak tanıtmaya çalışıyorum.
 

17 ay nasıl geçti hiç anlamış değilim. Bu iş artık benim için hava kadar, su kadar önemli ve bir o kadar da doğal hale geldi. Tüm samimiyetimle söylemeliyim ki, biten her röportajdan sonra kalbim hızla çarpmaya başlıyor; ‘Acaba hak ettiği şeklide yansıtabilecek miyim? Acaba o sayfanın sahibi okurken ne kadar mutluluk duyacak? Okuyucularım ne düşünecek?` Bunun gibi bir sürü sorularla tamamlıyorum o haftayı. Gelecek hafta için ise kimi tanıyacağımı ve sizlere kimi tanıtacağımı en az sizin kadar merakla bekliyorum.
***
Son günlerde yaptığım röportajların hemen hepsinden duyduğum ortak bir söz var. O da artık Yükselen Değerler ailesinin giderek özümsenmesi meselesi. Evet, artık bu sayfa istikrarının meyvesini rahatlıkla alıyor. Nedir o meyve? Okuyucularımızın ilgisi ve beğenisi elbette… Biraz megalomanlık yaptığımı düşünenler olabilir. Hepsine saygılıyım fakat beni mutlu eden olguları da burada paylaşmadan geçmek istemedim. İlgi ve alakanız eksilmediği sürece bu satırlarda sizlerle olmaya devam edeceğim. Hepinize çok teşekkürler…
Gelelim bu haftanın Yükselen Değerine…
***
Bu hafta sizler için ANB DANIŞMANLIK ŞİRKETİ`ne konuk olduk. Aslında onlar danışmanlıktan ziyade, üç ayrı iş kolunda hizmet veriyor ama ANB DANIŞMANLIK`ı ayrı bir yerde tutuyorlar. Çünkü ilerisi için olan hedefleri bu alanda yapılanmış vaziyette. Kısa sürede önemli işler yapmış ve önemli işler yapmaya elverişli bir ekiple tanıştığıma inanıyorum. Bir kere ekip genç, ateşli ve birbirine kenetlenmiş durumda. İyi bir ekip anlayışının neleri başaracağını herkes bilir. ANB DANIŞMANLIK`ın başında OGETAY BAL bulunuyor. Kendinden sadece bir yaş büyük olan ağabeyi Kürşat Bal`ın manevi desteğini de alarak hızla aşama kaydediyorlar.
***
Ağabey başka bir meslekte yönetici konumunda hizmet veriyor, ancak kardeşine ve ailesine ombudsmanlık yapmayı da ihmal etmiyor. Ogetay Bey ağabeyini, şirketin ve kendisinin ‘yaşam koçu` olarak niteliyor. Başarı ve yükseliş basamaklarının birkaç adım yukarısında yakaladığımız bu şirket, ileriki günler için iyi ışık veriyor. Ogetay Bey ve ekibinin genç ve dinamik oluşunu da göz önüne alırsak, çok daha başarılı işlerle Kocaeli`de yükselmeye devam edeceklerine zerrece kuşku duymuyorum. Genç başarı yolcularının anlatacak, öyle çok ezile ezile geldikleri bir hikayeleri yok ama sağlam idealleri ve duruşları var. Heyecanını derinden hissettiğim Ogetay Bey ve ekibine başarılarının devamını diliyorum. Buyurun zevkle okuyun. Huzurlu kalın…Ogetay Bal`ı bize kısaca tanıtır mısınız?

1978 İstanbul doğumluyum. Aslen Gümüşhaneliyiz fakat babamın memuriyeti nedeniyle, 1981 yılında Kocaeli`ye geldik.


Babanızın çalışma alanı neydi?

Babam inşaat mühendisiydi. İlk işine Köy Hizmetleri`nde şube müdürü olarak başladı. Yaklaşık 25 yıl Yol İskan şube müdürlüğü yaptı, ardından 1999 depreminden bir hafta önce Kocaeli Bayındırlık il müdürü oldu. 2003 yılında da emekliye ayrıldı.


Sizin eğitim yaşamınız nasıldı?

İlk, orta ve lise eğitimimi İzmit`te tamamladım. Daha sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü okudum. 2002 yılında askerlik vazifemi tamamladım. Ben askerdeyken babam emekli olmuş ve sigorta acenteliği kurmuştu. Askerden gelince acentenin başına ben geçtim.

ÜÇ ŞİRKET BİR ARADA

Babanızın ve sizin branşınız inşaat iken, sigorta acenteliğini seçmenizin sebebi nedir?

Evet, aslında ikimizin de alanı bu değildi fakat o dönem babam ticaret yapmayı aklına koymuştu ve en revaçta iş olarak da sigortacılık vardı, onu kullandı. Fakat geldiğimiz noktada asıl mesleğimiz olan inşaatçılığı da şirket bünyesine katmış bulunuyoruz.


ANB Danışmanlık deyince, hangi hizmet alanlarını anımsamalıyız?

Aysun Hanım, ANB Danışmanlık`ta üç şirketimiz var. Birincisi, Nafiz Bal İnşaat ve Taahhüt Ltd. Şti, ikincisi Nafiz Bal Sigorta Acenteliği, üçüncüsü ise, ANB Danışmanlık. Babamızın adı Abdurrahman Nafiz Bal olduğu için, ANB ismi de onun adının ilk harflerinden oluşur. Üç şirketimizin de faaliyet alanı farklı.

SİGORTA İŞİNDE PROFESYONELLEŞİYORUZ


Üç şirketin de faaliyet alanlarına kısaca değinir misiniz, Ogetay Bey?

İnşaat şirketinde devlet ihalelerine girerek, taahhütlerde bulunuyoruz. Sigorta şirketinde Halk Sigorta`nın yetkili acentesiyiz; önümüzdeki günlerde Anadolu Emeklilik`in acenteliğini de alıyoruz. İzmit`te bir bölge müdürü bu işin başına geçiyor, daha da profesyonel olabilmek adına önemli bir atılım olduğuna inanıyorum.


Evet, gelelim ANB Danışmanlık Şirketine…

ANB Danışmanlık`ta, kalite sistemleri dediğimiz ISO 9001, ISO 14001, OHSAD 18001,  ISO 22000, ISO 10002 konularında danışmanlık hizmeti veriyoruz. Şirketlerin bu kalite belgelerini almalarında, yol arkadaşı oluyoruz.


Bu belgeyi almalarında izlediğiniz yol nasıl?

Gördüğünüz gibi bir eğitim salonumuz var. Burada uluslararası IRCA onaylı başarı ve katılım sertifikasyonu yapıyoruz. ISO 9001 baş denetçi eğitimleri, temel eğitimler ve iş tetkik eğitimleri düzenliyoruz. Aynı şey az önce saydığım tüm kalite belgeleri için geçerli.

BAŞ DENETMENLİK EĞİTİMİ VERİYORUZ


ISO 9001`i ve diğerlerini hep duyarız, biliriz. Bu kodlamalar neyi ifade ediyor tam anlamıyla?

ISO, uluslararası standartlar demek. 9001 ise, kalite yönetim sistemini ifade eder. 14001, çevre yönetim sistemini, OHSAD 18001 iş güvenliği sistemini, ISO 22000 gıda yönetim sistemini, ISO 1002 de müşteri memnuniyetiyle orantılı olarak, müşteri yönetim sistemini ifade eder.


Yani işinde belli noktalara ve yeterliliğe gelmiş şirketler, size bu belgeyi almak için başvuruyor ve yol gösterici olmanızı istiyorlar, doğru mu?

Evet, kurumsallaşmak ve bu belgeye sahip olmak isteyen şirketler bize başvurur. Biz de standartlara uyacak koşulları oluşturmada onlara yön veririz. Belgeyi biz vermiyoruz, biz danışmanlık şirketiyiz fakat ANB Danışmanlık olarak uluslararası onaylı eğitim sertifikası vermekte yetkiliyiz. Aynı zamanda şirketleri denetleyen belgelendirme şirketlerine de baş denetmenlik eğitimi veriyoruz.


İnşaat alanında ne gibi hizmet veriyorsunuz?

Kamu İhale Kurumu`nun EKAP diye bir sitesi var, onun üzerinden ihalelere katılıyoruz. İnşaat departmanında bütün ihalelere girebiliyoruz çünkü deneyimimiz ve yeterlilik belgelerimiz var. Ağırlıklı olarak yaptığımız işler ısı yalıtım sistemleri, mantolama, dış cephe ve yüksek metrajlarda boya badana işleri. İnşaat sektöründe yüzde 90 askeri yerlere iş yapmaktayız. Mesela, en son yaptığımız yer, 1. Ordu Komutanlığı Selimiye Kışlası. Tarihi binanın iç cephesinin her şeyini biz yaptık.

AİLE GİBİYİZ

Daha başka neler yaptınız?

Körfez hava radarın bir çok işini yaptık, Derince`de denizcilerin bulunduğu karargahın iç kısımlarını, İstanbul`un Avrupa yakasında yaklaşık 20 okulun işini, Anadolu yakasında Samandra`da yaklaşık 15 okulun iç ve dış işlerini, yine Dilovası`nda birçok okulun işlerini yaptık. ANB Danışmanlık olarak da, Yalova, Eskişehir, İstanbul, Ankara, Bursa hatta yurt dışında bile hizmet verdiğimiz yerler var.


Bunun için hazırda ekipmanınız var mı, yoksa taşeron usulü mü çalışıyorsunuz?

Hayır, taşeron değil; biz hepsini kendimiz yapıyoruz. Yani bugün 600 kişi lazım olsa, 600 kişiyi bir anda çalışma sahasına sürebiliriz.


Ogetay Bey, aynı çatı altında birbirinden bağımsız üç ayrı iş koluyla aynı anda uğraşmak sizi yormuyor mu?

Gerçekten üçü de birbiriyle çok alakasız işler ama bizim şirketimizin yaşam koçu vardır. O da ağabeyim Kürşat Bal`dır. Bunun yanında, ekibimiz de iyi. Herkes sorumluluğunun bilincinde. Çalışan-patron ilişkisinden çok, aile gibi olduk. Bu da işlerin daha kolay yürümesini sağlıyor. Tabiî ki insan yoruluyor ama yorulacağız elbette. İnsan bu yaşlarda yorulmalı ki, ilerinin temelleri sağlam olsun. Çoluk çocuğumuza iyi şeyler bırakabilmek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

ANB ADIMIZ, KALİTE FARKIMIZ

Branşınız olması nedeniyle en fazla alaka gösterdiğiniz iş kolu inşaat diyebilir miyiz?

Aslında en fazla alakadar olduğum kol danışmanlıktır. Çünkü inşaatta belli bir yere geldik. Bugün bir İstabul`a, Ankara`ya, Eskişehir`e gittiğinizde firmamızın adı biliniyor çünkü gerçekten kaliteli iş yapıyoruz. Bütün eforumuzu danışmanlık işine veriyoruz.


Sizinle aynı danışmanlık hizmetini veren çok sayıda iş yeri var mı, peki?

Danışmanlık şirketi çok sayıda var fakat bizim büyüklüğümüzde bulunan yok. ‘ANB adımız, kalite farkımız` diyoruz. Mesela IRCA uluslararası onaylı eğitim veren kuruluş biziz. Dünyada geçerliliği olan bu sertifikayla nereye gitse, o sertifikayla denetim yapabiliyor. Bunda tekiz diyebilirim rahatlıkla. Diğer konularda da yoğunluğu en fazla olan danışmanlık şirketlerinden biriyiz demek yanlış olmaz. Birçok yerin belgelendirmesini biz yaptık. Kartepe Belediyesi"nin belgelendirmesini yaptık, Kocaeli Ticaret Odası`nın danışmanlığını yaptık, birçok büyük şirketin müteahhitlerinin danışmanlığını biz yapıyoruz.


Peki, bu işleri yapmak için kişi ve kurumlara nasıl ulaşıyorsunuz veya onlar sizi nasıl buluyor?

Esasında biz çok fazla pazarlama yapmadık. Artık insanlar bize ulaşıyor. En büyük pazarlama yöntemi kulaktan kulağa fısıltıdır, referans olayı yani. İş işi getiriyor, duyan bizi buluyor. Yaptığımız işin de arkasında olunca, müşteri referans olmaktan çekinmiyor.

SIRADA TURİZM VE SEYAHAT VAR

Bundan sonrası için başka hedefleriniz olacak mı?

Tabii olacak, bundan sonra turizm ve seyahat acentesi hedefimiz var. Çünkü bunlar danışmanlığa ilave edilecek sektörler. Onun dışında yine bir reklam hizmetleri hedefimiz var. Hepsi yavaş yavaş olacak Allah`ın izniyle. Bunların tümünün başına geçecek veliahtlarımız var çok şükür. İki çocuk bende, iki çocuk ağabeyimde var; onlara devrederiz. Babam ağabeyimle bana devretmişti, biz daha şanslıyız bu konuda. Dört çocuk var ailede. Şirket sayısı arttıkça, çocuk sayısı da artabilir ?


Şirketin kurucusu olan babanız Nafiz Bey ne yapıyor? Size yardımcı oluyor mu?

Babam emekli oldu. Şirkete geliyor, öğlene kadar falan duruyor. Şu anda mahkemelerde bilirkişilik yapıyor, rapor hazırlıyor.


Nerede ikamet ediyorsunuz Ogetay Bey?

Biz tüm aile, Halıdere`de oturuyoruz. Babamlar, ağabeyimler ve biz aynı binadayız. Önümüz deniz, arkamız orman. Bir arada keyifle yaşıyoruz. Annem de birliği sağlayan biridir, çocuklarımız da iyi anlaşıyor. Kuzen gibi değil de, dört kardeş gibi büyüyorlar. Birlik ve beraberliği olan bir aileyiz. Gezmeye, pikniğe, alışverişe, nereye gidilecekse birlikte gideriz. Ağabeyimle bütün arkadaşlarımız ortaktır.

SEVEREK EVLENDİM

Evliyim dediniz ben de sormak istiyorum. Eşinizle nasıl tanıştınız?

Eşim Melahat Hanım`la bir kafede tanıştık, yani severek evlendik. Biraz zorladı beni ama sonunda başardım. 2004 yılında evlendik, 4 ve 2 yaşında Ayyüce ve Aysena adında iki kızımız var. Büyük kızımız olana kadar eşim sigorta departmanında bize yardımcı oluyordu fakat çocuk olunca ara verdi.


Artık Kocaeliliyim diyor musunuz?

Gümüşhane`yi bana sorsanız hiç bir şey bilmem. Bir kez gittim, onda da ilkokul ikinci sınıftaydım ama hatırımda kalmadı.


Ogetay Bey, isminizin anlamı nedir? Aileniz niçin bu ismi seçmiş, hiç sordunuz mu?

Ogetay isminin kelime anlamı yok. Tarihten gelen bir isim. Tarihte de üç şekilde geçiyor. Ogetay, Ögetay ve Ögedey. Eski tarihte Timuçin`in yani Cengizhan`ın en küçük oğluna verdiği isim olarak biliniyor. Babam tarihi okuyan bir insan. En çok da Nihal Adsız`ı okur, belki ondan etkilenmiş olabilir. İlk kez duyanlar için telaffuzu zor bir isim olduğunu biliyorum. Bizim çocuklarımızın isimleri de enteresandır. Aybüke, Aybars, Ayyüce, Aysena olarak adlandırdık onları da.

Sosyal biriyim diyebiliyor musunuz? Dernektir, siyasettir, bunlara ilgi duyuyor musunuz?

Bir yerlerinde varız tabii. Bir dönem Ali Yüksel Balaban zamanında GKD`de yöneticilik yaptım, şu anda İZLİDER`in yönetimindeyim. Her bulunduğunuz yerin bu kente mutlaka katma değeri oluyor. O yönden siz de çok şanslısınız, çeşitli sektörlere gidiyorsunuz. Aynı şekilde bizim firmamız için de öyle. Danışmanlık faaliyeti yaptığımız için gıda, inşaat, otomotiv, metal sektörü, ağır sanayi, liman… Yani aklınıza gelen bütün sektörlere hizmet ediyoruz. Her gittiğimiz yerde bir şeyler öğreniyoruz.


YEREL BASIN ULUSALDAN ÇOK OKUNUYOR

Kocaeli`de yaşayan biri olarak, Kocaelispor`un durumuna ne diyorsunuz?

Asla hak ettiği yerlerde değil. Yanlış yöneticilerin iş başında olmasından kaynaklı olarak hep kötü yönetildi. Hesap kitap yapmadan futbolcu alımları yapıldı. Sirmen yönetiminden sonra Kocaelispor bir çöküş yaşadı. Kocaeli bu kadar büyük bir sanayi ili olmasına rağmen ne sanayicilerden, ne yerel yönetimlerden, ne de bakan düzeyindeki insanlarımızdan destek alabildi, yani acınacak durumda. Keşke böyle olmasaydı. Keşke kendini daha iyi ifade edebilseydi. Çünkü Kocaelispor`un kendini ifade etmesi demek, Kocaeli`yi ifade etmesi demektir.


Yerel basını iyi takip ederim diyor musunuz?

Yerel basını iyi takip ederiz. Özellikle Bizim Kocaeli Gazetesi`nin internet sitesini sıklıkla ziyaret ederim. Anlık haberleri orada bulmak mümkün. Yerel basının en güçlü olduğu il bence Kocaeli. Çoğu şeye yön verebiliyor. Ulusal gazetelerden daha çok okunduğuna inanıyorum. Kocaeli basınında yetişmiş insan kalitesi de çok iyi. Hepsi işini iyi yapan arkadaşlarımız.


Ogetay Bey, Yükselen Değerler`de sizi tanımaktan, sayfamıza konuk etmekten memnuniyet duydum. Desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Aysun Hanım, bugün Kocaeli`de Yükselen Değerler olarak artık öyle bir yapıya geldiniz ki, bir platform oluşturabilecek kitleniz olduğunu düşünüyorum. Sadece Yükselen Değerler değil, bugün köşe yazılarınızda da çok başarılısınız. Bizi de bu geniş aileye kattığınız için çok teşekkür ederiz. Sizi tanıdığımıza çok sevindik. Pozitif enerji veriyorsunuz. Tekrar teşekkür ederiz.

Tüm Haberler-Duyurular
CQI & IRCA Onaylı ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Başdenetçi Eğitimi
CQI & IRCA Onaylı ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Başdenetçi Eğitimi
BS EN 15713:2009 Gizli Malzemenin Güvenli İmhası
CQI & IRCA Onaylı ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Başdenetçi Eğitimi
CQI & IRCA Onaylı ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Başdenetçi Eğitimi
CQI & IRCA Onaylı ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Başdenetçi Eğitimi
ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi
ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
IRCA onaylı ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi
IRCA onaylı ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi
ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi
Aethon Group Yönetim Sistemleri Belgelendirmesi
Irca onaylı Ohsas 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi
Adres Değişikliği
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi
IRCA ONAYLI ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BAŞ DENETÇİ EĞİTİMİ
Yönetim Sistemleri Hizmetlerimiz
IRCA ONAYLI ISO 17025/IEC LABORATUVAR YÖNETİM SİSTEMİ İÇ DENETÇİ EĞİTİMİ
IRCA Onaylı Baş Denetçi Eğitimleri
Rengin İnşaat A.Ş.
Türkkan Yağ Sanayi A.Ş.
Aytes İnşaat
IRCA Onaylı Baş Denetçi Eğitimleri
IRCA onaylı ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi
IRCA Onaylı Baş Denetçi Eğitimleri
ISO 9001:2015 Standartı Değişiklikleri Hazırlık Eğitimi
IRCA Onaylı Baş Denetçi Eğitimleri
İzaydaş A.Ş. ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi
IRCA ONAYLI BAŞ DENETÇİ EĞİTİMİ KAYITLARI
ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi
ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
IRCA Onaylı Baş Denetçi Eğitimleri
IRCA onaylı OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Baş Denetçi Eğitimi
IRCA ONAYLI ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BAŞ DENETÇİ EĞİTİMİ
IRCA Onaylı ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi
IRCA onaylı ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi
ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi
ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
Yönetim Sistemleri Belgelendirme Süreci
Düzce Pelemir Otel Belgelendirildi
ISO 31000 Risk Yönetimi Eğitimi
Bursa, IRCA onaylı ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi
IRCA onaylı Baş Denetçi Eğitimi
IRCA onaylı ISO 9001:2008 KYS Baş Denetçi
IRCA Onaylı ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi
İZGAZ GDF-SUEZ"de ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
İzaydaş A.Ş. ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi
Yeni Eğitim Duyurusu:IRCA Onaylı ISO 14001 ÇYS Baş Denetçi Eğitimi
IRCA onaylı ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi
IRCA onaylı ISO 9001:2008 KYS Baş Denetçi Eğitimi
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi
IRCA onaylı Baş Denetçi Eğitimlerimiz devam etmektedir
IRCA ONAYLI ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ BAŞDENETÇİ
AutoFox CZTURK sertifikasını aldı
IRCA ONAYLI OHSAS 18001:2007 İSG BAŞ DENETÇİ EĞİTİMİ
IRCA onaylı ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi
Risk Analizi Eğitimi
IRCA onaylı ISO 9001:2008 KYS Baş Denetçi Eğitimi
Aethon Marine
Özel Mavi Diş Polikliniği
Risk Değerlendirmesi
IRCA onaylı ISO 22000(haccp)Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi
IRCA ONAYLI ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ BAŞ DENETÇİ EĞİTİMİ
DÜNYA GAZETESİ RÖPORTAJI
IRCA onaylı Baş Denetçi eğitimi
IRCA onaylı ISO 9001:2008 KYS Baş Denetçi Eğitimi
IRCA onaylı İSG Baş Denetçi eğitimi
01-05/09/2012 IRCA ONAYLI OHSAS 18001:2007 İSG BAŞ DENETÇİ EĞİTİMİ
IRCA Onaylı ISO 9001:2008 KYS Baş Denetçi Eğitimi
İZGAZ GDF-SUEZ BAŞ DENETÇİ EĞİTİMİ
RENGİN YAPI kalite yolculuğunda ANB DANIŞMANLIĞI seçti.
IRCA ONAYLI BAŞ DENETÇİ EĞİTİMİ
Kocaeli IRCA onaylı Yönetim Sistemleri Eğitimi
PAKSAN Mühendislik ANB Danışmanlığı seçti.
İSG EĞİTİMLERİMİZ
KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMLERİMİZ
İZGAZ-GDF SUEZ A.Ş."de Baş Denetçi eğitimi verildi.
ANB Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri TSE Tarafından Belgelendirildi.
As Ecza Deposu A.Ş.Anb Danışmanlığı seçti.
Selçuk Ecza Deposu A.Ş. ANB Danışmanlığı seçti.
IRCA Onaylı ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi
IRCA ONAYLI OHSAS 18001:2007 İSG BAŞ DENETÇİ EĞİTİMİ
IRCA onaylı 2012 Eğitim Planlarımız çok yakında yayınlanacaktır.
ANB DANIŞMANLIK YALOVA ÜNİVERSİTESİNDE BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ DÜZENLEDİ.
IRCA ONAYLI ISO 9001:2008 KYS BAŞ DENETÇİ EĞİTİMİ
Sakarya İlimizde ISO 9001:2008 KYS İç Tetkikçi Eğitimi
Bursa temsilciliğimizde IRCA onaylı ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Baş Denetçi eğitimi
Tekirdağ temsilciliğimizde IRCA onaylı ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Baş Denetçi eğitimi
Balıkesir temsilciliğimizde IRCA onaylı ISO 9001:2008 KYS Baş Denetçi eğitimi verilecektir.
IRCA onaylı ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Baş Denetçi eğitimi
İSG EĞİTİMLERİMİZ BAŞLAMIŞTIR.
IRCA ONAYLI EKİM AYI EĞİTİM PLANI
EYLÜL AYI EĞİTİM PLANI
www.basdenetci.com.tr yayına girmiştir
IRCA ONAYLI EYLÜL AYI VE EKİM AYI EĞİTİMLERİMİZ İÇİN TALEPLER ALINMAYA BAŞLANDI
IRCA ONAYLI ISO 14001 :2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ BAŞDENETÇİ EĞİTİMİ
IRCA ONAYLI OHSAS 18001:2007 İŞGÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ TEMEL EĞİTİMİ 05/haziran/ pazar günü
IRCA ONAYLI ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ TEMEL EĞİTİMİ 04/06 - Cumartesi
 
 
  Anasayfa Yönetim Sistemleri Ürün Belgelendirme Üretim Sistemleri Eğitimler İletişim Site Haritası